To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PLATFORMA WIEDZY- Bonus dla uczestniczek VI GKI-od pasji do sukcesu!


Dużo kobiet, przez prawie 4 lata działalności "Strefy Kobiet Biznesu" przestrzeni dla kreatywnych i przedsiębiorczych kobiet, pytało nas.....


Jakimi drogami przychodzi, dlaczego jedni go osiągają, bez większego wysiłku, a drudzy kręcą się w kółko, bez wyraźnych rezultatów?

Długo się nad tym pytaniem zastanawiałyśmy i w końcu znalazłyśmy odpowiedź!

Sukces w biznesie, jest składową odpowiednich i ukierunkowanych działań. Konsekwencji w postępowaniu, odwagi, pasji oraz strategii. A te kluczowe sukcesu wynikają z odpowiedniej wiedzy, do kogo się udać, aby daną kompetencję w sobie wyrobić i utrwalić.

Pomyślałyśmy wtedy, no fajnie! Ale ile czasu trwa dotarcie do odpowiednich ekspertów, którzy wskażą nam właściwą drogę? Czy każdej  z nas, starczy sił i motywacji, aby tę długą i żmudną drogę przejść?

I wtedy wpadłyśmy na na pomysł....

A nie lepiej, łatwiej, a przede wszystkim wygodniej, było zgromadzić w jednym miejscu, wszystkie ekspertki, które znamy, uczymy się od nich, a przede wszystkim ufamy im kompetencjom, bo same uczyłyśmy się od nich i pokonujemy dzięki temu, kolejną drogę na szczyt?

Same długo szukałyśmy i dzięki wspieraniu się nawzajem w trudnych sytuacjach biznesowych, jesteśmy  w tym miejscu,  w którym chciałyśmy być. Ale nie obyło się bez siniaków, zadrapań oraz morza łez!

Ale dzięki temu, powstała PLATFORMA WIEDZY- STREFA KOBIET BIZNESU

Aby zaoszczędzić Tobie i tysiącom kobiet przedsiębiorczym, tej całej drogi, na którą nie macie przecież czasu. Bo lepiej działać niż szukać. W ten sposób szybciej, owocniej oraz efektywniej, wzbijesz swój biznes na wyższy poziom!

Dasz się zaprosić do nowego wymiaru nauki? We własnym domu, przejdziesz kolejne kursy, bądź tylko małe pigułki wiedzy, które dają rozwiązanie, na konkretny problem biznesowy, z którym obecnie się zmagasz!

  • Na Platformie, znajdziesz znanych i cenionych ekspertów oraz otrzymasz dawkę wiedzy. Wszystko posegregowane w zakładkach, aby łatwiej Ci było znaleźć interesujące treści!


  • Nie zostawimy Cię tutaj samej! Dostaniesz obszerną instrukcję, jak krok po kroku, przejść przez kurs, aby skorzystać z wiedzy w sposób optymalny!
  • Na początek będzie minimum 10 kursów i 20 pigułek wiedzy. co miesiąc, ta liczba będzie się zwiększać! Będziemy dokładać po jednym kursie i pigułkach wiedzy, tak, aby nie przerażała cię ilość wiedzy, którą musisz przerobić, ale abyś mogła stale podnosić swoje kompetencje!
  • W swoich zmaganiach nigdy nie będziesz sama! Otrzymasz dostęp do grupy, która stale będzie Cię wspierać w biznesowych problemach! Chcesz być częścią społeczności kobiet, która współpracuje ze sobą, aby wspólnie wznosić biznesy na wyższy poziom?
  • Na grupie, będą prowadzone też dodatkowe webinary wiedzy oraz wyzwania!

TERAZ PODEJMIJ DECYZJĘ, CZY DECYDUJESZ SIĘ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W GALI bądź WARSZTACIE BIZNESOWYM i OTRZYMAĆ DOSTĘP DO PLATFORMY WIEDZY na 6 miesięcy ...

BEZPŁATNIE!

Platforma Wiedzy SKB, rusza 15 stycznia. W dniu startu, otrzymasz dostęp do platformy i już będziesz mogła w nowym roku 2018, wznieść swój biznes na wyższy poziom!